×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۲۹ اردیبهشت , ۱۴۰۳  .::.   برابر با : Saturday, 18 May , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

به گزارش مشهدفرهنگ، صدرا یوسفی با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی خبرنویسی و تولید محتوا برای کارکنان فرهنگسراها، اظهار کرد: در این کارگاه‌ ها، مباحث آشنایی با خبر، خبرنویسی مقدماتی، عناصر و ارزش‌های خبری، مخاطب شناسی و تولید محتوا در فضاهای مجازی مورد بحث و گفت‌ و گو قرار می‌ گیرد.
وی با اشاره به اهمیت برگزاری این دوره آموزشی، افزود: امروزه رسانه ‌ها در تمامی ابعاد زندگی فردی و اجتماعی افراد رسوخ کرده و بزرگترین تغییرات نهادهای اجتماعی و ساختارهای فرهنگی از طریق رسانه به نمایش در می ‌آید.
معاون فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد بیان کرد: رسانه ‌ها نقش مهمی در فرهنگ‌ سازی، انتقال فرهنگ، جامعه‌ پذیری کودکان و بزرگسالان ایفا می ‌کنند و این نقطه عطفی برای در‌هم آمیخته شدن رسالت فرهنگسراها و اطلاع ‌رسانی توسط آنان است.
یوسفی خاطرنشان کرد: این دوره‌های آموزشی در دو بخش خبرنویسی مقدماتی و تولید محتوا در فضای مجازی است و کارکنان فرهنگسراها در این دوره‌ ها با کارکرد رسانه و اصول نگارش در رسانه آشنا می‌شوند. همچنین این دوره‌های آموزشی از تاریخ ۲۸ تیرماه تا دو مرداد ماه در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای قرآن و عترت برگزار می ‌شود.
شایان ذکر است که ۱۲ جلسه برای این دوره‌های آموزشی پیش‌ بینی شده و کارکنان ۲۱ فرهنگسرا در این جلسات حضور دارند.

منبع خبر : شهرداری مشهد