×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : یکشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۴۰۰  .::.   برابر با : Sunday, 19 September , 2021  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
سینما ویلاژتوریست امروز به صورت رایگان پذیرای کادر درمان است

به گزارش مشهدفرهنگ، مهدی تجویدی، مدیر پردیس سینمایی ویلاژتوریست مشهد اظهار کرد: به دلیل اینکه کادر درمان در این روزهای کرونایی زحمات بسیاری را متحمل می‌شوند و برای سلامتی مردم تلاش می‌کنند، تصمیم گرفتیم‌ گوشه‌ای از زحمات آن‌ها را جبران کنیم. بر این اساس به مناسبت روز ملی سینما، کادر درمان می‌توانند به همراه خانواده خود و با همراه داشتن کارت شناسایی، امروز ۲۱ شهریور ماه، به پردیس سینمایی ویلاژتوریست مراجعه کنند و به صورت رایگان به تماشای فیلم بپردازند.

وی با اشاره به فروش نیمه‌بهاء بلیت سینما به مناسبت روز ملی سینما، افزود: روز گذشته به صورت فروش نیمه‌بهاء بلیت پذیرای مخاطبان بودیم و امروز نیز به صورت فروش نیمه‌بهاء فعالیت خواهیم کرد و مردم می‌توانند با پرداخت نیمی از قیمت بلیت برای تماشای فیلم به سینما مراجعه کنند.

مدیر پردیس سینمایی ویلاژتوریست مشهد با اشاره به وضعیت این روزهای سینما، بیان کرد: فروش فیلم‌ها و تعداد مخاطبان در پردیس سینمایی ویلاژتوریست در مقایسه با دوران پیش از کرونا به یک دهم رسیده است؛ چراکه به دلیل بیماری کرونا بسیاری از افراد رعایت می‌کنند و از خانه بیرون نمی‌آیند. در حقیقت نه تنها آمار فروش سینما کاهش یافته، بلکه وضعیت تمامی اصناف به همین شکل است. با این حال نمی‌توان فعالیت سینماها را متوقف کرد و باید با این شرایط ادامه داد؛ چراکه وقتی یک مکان فرهنگی برای تزریق فرهنگ به جامعه ساخته می‌شود، کسب درآمد بخشی از آن و ترویج فرهنگ و هنر بخش دیگری از آن است.

وی اضافه کرد: امیدوارم که تمام مردم به‌زودی واکسینه شوند و این ویروس منحوس از بین برود تا بتوانیم به شرایط گذشته برگردیم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.