×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : سه شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۳  .::.   برابر با : Tuesday, 23 July , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

رییس اداره ارشاد مشهد:
هفت سین خانه بهار هویت ایرانی اسلامی را تقویت می کند

رییس اداره ارشاد مشهد گفت: برگزاری برنامه هایی همچون هفت سین بهار به زنده نگه داشتن هویت و تمدن ایرانی و اسلامی کمک می کند.

کاظم دبیری در گفتگو با پایگاه خبری مشهد فردا اظهار کرد: بعضی از فعالیت ها و رویدادها باعث می شود که اجزا و عناصر مختلف جامعه به یک تلاقی رسیده و در این گونه فعالیت ها که برای آماده سازی نوروز و استقبال از مسافرین صورت می گیرد اینکه هنرمندان و افراد دیگر در حوزه های مختلف با یک هدف مشترک در کنار یکدیگر قرار می گیرند شهری با نشاط و با شکوه بوجود می آورد.
دبیری در خصوص مسابقه هفت سین بهار عنوان کرد: اگر ظرفیت این مسابقه به گونه ای تبلیغ شود که میهمانان بیشتری از آن بازدید کنند قطعا خاطرات خوبی را می تواند ماندگار کند.
رییس اداره ارشاد مشهد گفت: این که مراکزی برای خرید سوغات و صنایع دستی استان های مختلف شکل بگیرد و اینکه هنرمندان مختلف بتوانند کارهایشان را از طریق نقطه های مختلف در این نمایشگاه بگذارند کار بسیار خوبی است.
وی اظهار کرد: از دوستان برگزار کننده مسابقه هفت سین خانه بهار به جهت این ایده خلاقانه تشکر می کنم و امیدوارم این هفت سین آرائی هایی که وجود دارد شروعی باشد برای یک اقدام مثبت در این زمینه و بصورت متداوم ادامه داشته باشد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.