×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : سه شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۳  .::.   برابر با : Tuesday, 23 July , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

به گزارش مشهدفرهنگ، «حمیدرضا بحرینی» با اشاره به ظرفیتهای فراوان فعالان حوزه تولید محتوای دیجیتال در استان، اظهار امیدواری کرد: تیمها و صاحبان ایده ها در زمان باقیمانده، برای حضور و استفاده از خدمات این مرکز، می توانند اعلام آمادگی کنند.

وی با بیان اینکه «نیتک – نخستین مرکز نوآوری محتوای دیجیتال ایران» درصدد ارایه راهکارهای نوآورانه برای تولیدمحتواست که نتیجه آن رونق صنایع فرهنگی، کارآفرینی و خلاقیت در این حوزه خواهد بود، تصریح کرد: با این نگاه، نیتک با خدماتی همچون شتاب‌دهی و استارتاپ‌، استودیو در حوزه تولیدمحتوا، تیم‌ها، ایده‌های مستعد و کسب‌وکارهای نوآور آسیب دیده از کرونا را دعوت به حضور در این مرکز نوآوری می‌کند.

بحرینی ادامه داد: ایجاد زیرساخت‌های فنی و همچنین راه‌اندازی استودیوهای هشت‌گانه صوتی و تصویری در این مرکز نوآوری، می‌تواند کمک بزرگی به افراد، تیم‌ها، استارتاپ‌ها و موسساتی باشد که به‌دنبال تولیدمحتوای خلاقانه هستند، همچنین سهولت بسیار زیادی برای مشتریان این صنعت در سطح ملی به ارمغان بیاورد.

وی برخی از مزایای «نیتک» را دسترسی به سرمایه‌گذاران داخلی و بین‌المللی، دسترسی شبکه‌ای به نخبگان و خبرگان تولید محتوا، فضای کاری جذاب و متفاوت و زیرساخت‌های استودیویی در قالب چهار استودیوی صوتی؛ شامل باکس‌های پادکست، استودیو دوبله و استودیو موسیقی و چهار استودیوی تصویری؛ شامل استودیوهای تلویزیونی، استاپ موشن تولیدات مجازی و کروماکی برشمرد.

بحرینی افزود: در حوزه فعالیت تیمی نیز تیم‌های متخصص و استارتاپ‌های فعال در حوزه های مختلف تولید محتوا همچون دوبله، پادکست، انیمیشن، بازی‌سازی، ویدئوسازی، کتاب، گرافیک و … و تیم‌هایی که به واسطه شیوع ویروس کرونا در کسب‌وکار خود دچار مشکل شده‌اند و علاقه‌مند به تجربه‌های جدید در حوزه تولید محتوا هستند، حایز شرایط پذیرش و فعالیت در این مرکز هستند.

وی در ارتباط با فراخوان جذب گوینده و دوبلو، تصریح کرد: مرکز نوآوری محتوای دیجیتال نیتک قصد دارد تا برای تکمیل تیم تولیدمحتوای خود در حوزه نریتور و دوبله، گویندگان جوان و مشتاق را به تیم خود اضافه نماید، همچنین این مرکز با هدف تولید محتوای دیجیتال به زبان‌های عربی و انگلیسی نیز در نظر دارد تعدادی از افراد مسلط به مکالمه و دستور زبان‌های عربی و انگلیسی را جذب نماید.

مدیر مرکز نوآوری محتوای دیجیتال نیتک خاطرنشان کرد: تیم‌های استارتاپی، صاحبان ایده، کسب‌وکارها و علاقه‌مندان به تولیدمحتوای دیجیتال، می‌توانند تا ۲۷اسفندماه۹۹ از طریق http://nitechpark.com/ برای استقرار در مرکز نوآوری نیتک اقدام نمایند.

پس از تکمیل فرم، ارزیابی اولیه در مورد ایده، تیم و نمونه کار ارسالی انجام گرفته و برای دیدار حضوری با متقاضیان تماس گرفته خواهد شد.