×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳  .::.   برابر با : Saturday, 22 June , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

به گزارش مشهدفرهنگ،داریوش ارجمند امشب در مراسم ویژه ولادت امام رضا که در صحن جامع رضوی برگزار شد، گفت: از اولین سال هایی که نوکر امام رضا(ع) شدم و در این شهر زندگی کردم و تحصیل کردم و خارج رفتم نوکر امام رضام.

این هنرمند سینما و تلویزیون ادامه داد: این لباس خادمی من کفن من است.

وی با اشاره به کارنامه هنری خود گفت: بخش مهمی از فعالیت هنری من در همین بست بالا خیابان گذشت.

ارجمند ادامه داد: پدر من هم بیش از ۳۰ سال خادم حضرت رضا بوده است و من امروز خیلی شانس بزرگی دارم که ملبس به لباس نوکری هستم و از آقای مروی بابت توجه به خواسته خودم تشکر می کنم.

وی با اشاره به هجرت حضرت رضا به مشهد، اظهار کرد:حضرت رضا(ع) با ورود به مشهد همه علم امامان پیش از خود را آورد و همه دانشگاه‌ها و بیمارستانها به لطف حضرت رضا در اینجا به وجود آمد.

ارجمند با بیان اینکه ملت ایران در تمام طول تاریخ خود یکتاپرست بوده است، خاطرنشان کرد: من هرچه در زندگی‌ام دارم از حضرت رضا دارم و برای همه خواسته‌هایم به امام رضا متوسل شدم.

بازیگر نقش مالک اشتر درباره زیارت از راه دور حضرت رضا بیان کرد: همه آدمهایی که در تخت بیمارستان هستند حسشان را درک می کنم در این لحظات دستشان به هیچ جا بند نیست و می گویم به امام رضا متوسل بشوید.

وی در بخش دیگری از سخنن خود درباره شهادت حاج قاسم سلیمانی گفت: من صبحی که خبر شهادتش را شنیدم یک ساعت و نیم گریه کردم و هرجا عکسش را می‌بینم دلم می‌لرزد.

ارجمند ادامه داد: اکنون در خانه من سه عکس از حاج قاسم است و در محل کارم هم عکسش را گذاشتم.

این بازیگر تلوزیون درپایان گفت: امیدوارم این مرد در بین جوانان ما تکثیر شود.

منبع خبر : فارس