×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : سه شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۳  .::.   برابر با : Tuesday, 23 July , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

به گزارش مشهدفرهنگ،غلامحسین حقدادی معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی،اظهار داشت: بازگشایی مهدهای کودک در استان خراسان رضوی با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی ابلاغی صورت گرفته است.

معاون بهزیستی خراسان رضوی عنوان کرد: این بازگشایی‌ها همزمان با ۲۴ خردادماه امسال صورت گرفت و پروتکل‌هایی برای مربیان و پرسنل مهد و همچنین والدین و کودکان تعریف شده که ملزم به رعایت هستند.

حقدادی تصریح کرد: علاوه بر این بازرسی‌هایی نیز در زمینه رعایت مسائل بهداشتی از زمان بازگشایی مهدهای کودک در استان در حال انجام است.

وی ادامه داد: براساس آمارها در این مدت حدود ۴۰۰ مورد بازدید از مهدهای کودک استان صورت گرفته و آمار تذکرات و همچنین موارد تذکر بسیار جزئی بوده و خوشبختانه رعایت خوبی صورت می‌گیرد.

معاون اجتماعی بهزیستی خراسان رضوی بیان کرد: در مجموع حال عمومی مهدهای استان مساعد نیست و با وجود بازگشایی از اواخر خردادماه صرفا ۲۸ درصد مهدهای استان بازگشایی شده‌اند.

حقدادی ادامه داد: خسارات مهدهای کودک استان در این مدت بسیار زیاد بوده و البته فارغ از بحث کرونا در فصل تابستان نیز ظرفیت اسمی مهدها همیشه کمتر شده است.

منبع خبر : تسنیم