×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : یکشنبه, ۶ خرداد , ۱۴۰۳  .::.   برابر با : Sunday, 26 May , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

به گزارش مشهدفرهنگ و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید عبدالله ارجائی در این دیدار با تبریک این موفقیت به جامعه کشتی استان و خانوادهاین قهرمان استان گفت: افتخار آفرینی این نوجوان با انگیزه می تواند الگوی نوجوانان و جوانان شهرامام رضا (ع) باشد.

وی افزود: بر اساس مصوبه کمیسیون ویژه ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر مبنی بر تجلیل از افتخارآفرینان و پیشکسوتان ورزش، امروز در خدمت نوجوان افتخار آفرین کشتی کشور هستیم و به او افتخار می کنیم.

ارجائی خاطرنشان کرد: خراسان رضوی مهد ورزش است و استعدادهای بسیار خوبی در رشته های مختلف به ویژه در مشهد امام رضا (ع) وجود دارد که می توان این استعدادها را شکوفا کرده و ورزش مشهد و خراسان را مانند گذشته در سطح کشور تاثیر گذار کرد.

وی تاکید کرد: قطعا از این سرمایه های بزرگ که می توانند پرچم کشورمان را در میادین جهانی برافراشته کنند، حمایت خواهیم کرد.

رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر مشهد نیز در این دیدار گفت: نقطه نقطه این شهر مملو از نوجوانان و جوانان با استعداد و نخبه در رشته های مختلف ورزشی است که متاسفانه طی سال های گذشته به آنها پرداخته نشده است.

سید حسین علوی مقدم افزود: با توجه به این موضوع، شهردار و شورای ششم مصمم به حمایت از حوزه ورزش به ویژه پتانسیل حاشیه شهر مشهد امام رضا(ع) هستند و امیدواریم باتلاش و همکاری بتوانیم شاهد بازگشت ورزش استان و مشهد به روزهای اوج باشیم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.