×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : پنج شنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۳  .::.   برابر با : Thursday, 13 June , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

به گزارش مشهدفرهنگ، فابیان گارسیا، تاجر و بازرگان آرژانتینی با حضور در حرم مطهر حضرت علی بن موسی‌الرضا(ع)، با ادای شهادتین به دین مبین اسلام مشرف شد.

وی که پس از تشرف به اسلام، نام «رضا» را برای خود برگزیده است، گفت: حدود سه سال است که در کشور ایران مشغول تجارت هستم و در این مدت تا حدودی بافرهنگ این کشور و دین اسلام آشنا شدم.

این تاجر آرژانتینی اظهار کرد: در مدت حضورم در ایران با مشاهده رسم و رسومات مردم این کشور بسیار جذب فرهنگ این ملت شدم و بامطالعه و کسب اطلاعاتی از دوستان ایرانی‌ام، تصمیم گرفتم دین خود را تغییر داده و از مسیحیت به دین اسلام مشرف شوم.

این تازه‌مسلمان ادامه داد: از طریق یکی از دوستانم که مسئولیت مرکزی اسلامی در کشور آرژانتین را بر عهده دارد و به‌تازگی به شهر مشهد سفرکرده برای نخستین بار به شهر مقدس مشهد مشرف شدم؛ در نخستین لحظات ورودم به بارگاه نورانی حضرت رضا(ع) و با دیدن گنبد نورانی و طلایی این بارگاه منور و صحن و سرای حرم، آرامش وصف‌ناپذیری وجودم را فراگرفت و تصمیمم برای تشرف به این دین آسمانی جدی‌تر شد.

وی خاطرنشان کرد: آرزوی درونی هر انسانی رسیدن به سعادت و خوشبختی است و من دریافتم که این آرزو را می‌توانم با تشرف به دین اسلام محقق کنم.

فابیان در ادامه خاطرنشان کرد: در لحظه ادای شهادتین معنویتی سراسر وجودم را فراگرفت که تا پیش از آن این احساس را تجربه نکرده بودم و در این لحظه، آرزو کردم که صلح و امنیت در جهان حاکم شود و هیچ‌گونه جنگی در دنیا اتفاق نیفتد.

وی بابیان اینکه با تشرف به دین اسلام، دوران زندگی‌ام به دو دوره قبل و بعد از سفر به شهر مشهد تقسیم می‌شود ادامه داد: خدا را شکر می‌کنم که این توفیق نصیبم شده تا در فضای روحانی این بارگاه قرار گرفتم و احساسی توأم با امنیت و آرامش می‌کنم.

وی اظهار کرد: قرآن مجید همواره راهنمای زندگی من است و اعتقاددارم تمام مشکلات من با توسل به این کتاب آسمانی و توکل به خدا رفع خواهد شد.

برچسب ها : , ,