×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳  .::.   برابر با : Saturday, 22 June , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

به گزارش مشهدفرهنگ، آیت‌الله سیداحمد علم الهدی در خطبه های این هفته نماز جمعه مشهد که در صحن پیامبر اعظم (ص) حرم منور رضوی برگزار شد، با اشاره به جلسه رای اعتماد به وزیران در هفته آینده، گفت: این دولت و وزرا متناسب با گام دوم انقلاب هستند و رییس جمهور هم روز تنفیذ گفتند که دولت من دولت تحول است؛ وزرا اگر می‌توانند جهادی کار کنند قبول مسئولیت کنند و بدانند که باید پا به پای رئیس جمهوری بدوند و جهاد کنند.
امام جمعه مشهد متذکر شد: نمایندگان مجلس بدانند که وزرا را با خط‌کش وزرای قبلی نسنجند، با بیانیه گام دوم و بر اساس فعالیت جهادی وزرای منتخب را تأیید یا رد کنند؛ وزیر باید جهادی بدود و خسته نشود؛ دکور، مبل، کاخ وزارت و امتیازات را مدنظر نداشته باشد.

اختلاس نباید در این دولت صورت بگیرد

وی با بیان اینکه اختلاس دیگر نباید در این دولت و زیر دستان وزرا صورت بگیرد، ادامه داد: مردم برای جهادگری رئیس جمهور به آن رأی دادند و فردا اگرمجلس شورای اسلامی یک وزیر را به اشتباه تایید کرد، مردم به دولت فحش نمی‌دهند و گریبان نمایندگان خود در مجلس را می‌گیرند.

وی افزود: براساس اعلام رییس جمهوری منتخب، دولت سیزدهم، دولت تحول مبتنی بر بیانیه گام دوم رهبری است، دولت جوان حزب اللهی و بسیجی که بتواند در مسیر تحقق مفاد بیانیه گام دوم رهبری در راستای جامعه پردازی و تمدن سازی اسلامی گامهای مهمی بردارد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.