×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : سه شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۳  .::.   برابر با : Tuesday, 23 July , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

به گزارش مشهدفرهنگ، ۱۲۰۰ قرآن آموز در کلاس‌های آموزش قرآن کریم مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی در تابستان۱۴۰۰ به صورت غیرحضوری حاضر شده و درحال فراگیری قرآن کریم هستند.

این کلاس‌ها که در فراخوان نیمه تیرماه ۱۴۰۰ ثبت نام آن انجام شده در مجموع ۸۳ کلاس خواهر و برادر در رشته‌های مختلف با بیش از ۷۰ استاد درحال برگزاری است.

در بخش برادران در رشته‌های حفظ، روانخوانی، صوت و لحن، تجوید مقدماتی، تجوید تکمیلی، ترتیل و تدبر در مجموع ۲۰ کلاس برگزار شده که شرکت‌کنندگان در این دوره ۴۰۰ نفر بوده‌اند.

در بخش خواهران ۶۳ کلاس در رشته‌های نامبرده تشکیل شده که تعداد شرکت‌کنندگان در این دوره ۸۰۰ نفر هستند.

ثبت نام در سطح روان‌خوانی و تجوید مقدماتی، تجوید تکمیلی و سایر رشته‌ها از طریق سامانه جدیدeduquran.razavi.ir صورت پذیرفته است که هم اکنون کلاس‌های این دوره نیز از طریق همین سامانه برگزار می‌شود.

ثبت نام و برگزاری تمامی کلاس‌های روخوانی از طریق سامانه جدید «من قرآن را دوست دارم» به آدرسquranlove.net است.

ملاک تعیین سطح استاد در این کلاس‌ها، تلاوت کوتاهی بوده است که توسط فراگیر به صورت غیرحضوری و تماس تلفنی انجام شده است.

بهره‌گیری از منابع آموزشی معتبر، استفاده از اساتید مجرب و ممتاز آستان قدس رضوی، برگزاری آزمون تعیین سطح استاندارد، نظارت مستمر کیفیت آموزشی کلاس‌ها و اعطاء گواهینامه پایان دوره معتبر از سوی مرکز قرآن کریم آستان قدس به قبول‌شدگان از ویژگی‌های این دوره آموزشی بوده که با توجه به محدودیت ثبت نام و پذیرش افراد، مورد استقبال قرار گرفته است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.