×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : پنج شنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۳  .::.   برابر با : Thursday, 13 June , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

به گزارش مشهدفرهنگ، نشرچشمه اعلام کرده از ۴۰ عنوان کتاب جدید خود در ۴۰ کتاب‌فروشی مختلف به‌طور هم‌زمان رونمایی می‌کند. این ۴۰ کتاب‌فروشی در شهرهای مختلف ایران مستقر هستند تا امکان دسترسی عده‌ای بیشتری از هم‌وطنان کتاب‌خوان فراهم شود.

این ۴۰ عنوان کتاب در حوزه‌های مختلفی چون علوم انسانی، علوم اجتماعی، مطالعات فلسفی، ادبیات غیرداستانی، داستان فارسی و غیرفارسی، نمایش‌نامه، هنر و کتاب کودک و نوجوان هستند.

از میان این کتاب‌ها می‌توان به کتاب جدید محمود دولت‌آبادی به نام «اسب‌ها از کنار یکدیگر»، کتاب «چیزهای شفاف» نوشته‌ ولادیمیر نابوکوف با ترجمه‌ محمدحسین واقف، «پرسش‌های بزرگ فلسفی»  نوشته‌ رابرت سی.سولومون و کتلین ام.هیگینز با ترجمه‌ زهره قلی‌پور، «فرهنگنامه‌ داستان‌های متون فارسی» نوشته‌ حسن ذوالفقاری و محمد پارسانسب و همچنین در گروه کتاب چ (کتاب کودک و نوجوان نشرچشمه) به کتاب‌هایی چون «تاریخ جهان» به کوشش گروهی از استادان تاریخ  با ترجمه‌ تاکاموری، «مانی+جشن جورکن‌ها-جشن خراب‌کن‌ها» نوشته‌ حدیث لزرغلامی و «تماشاخانه‌ کوچک هانا آرنت» نوشته‌ ماریون مولر- کلر با ترجمه‌ شیرین کریمی و سارا محمدی‌اردهالی اشاره کرد.

امکان خرید کتاب‌ها به سه صورت اینترنتی، خرید غیرحضوری و تلفنی و همچنین خرید حضوری فراهم است. این نمایشگاه کتاب سراسری از ۱۰ تا ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ به‌طور هم‌زمان در ۴۰ کتاب‌فروشی مختلف برگزار می‌شود و تمام کتاب‌های این نشر در طول این مدت  از ۲۰ درصد تخفیف برخوردار خواهند بود.

منبع خبر : شهرارا نیوز