×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : پنج شنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۳  .::.   برابر با : Thursday, 13 June , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

مهندس مهدی محمدی مدیرعامل هلدینگ گرین وب در گفت‌وگو با مشهدفرهنگ، ضمن اعلام این خبر افزود: صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی توسعه فناوری‌های نوظهور دیجیتال با هدف توسعه کسب و کارهای دانش بنیان و مبتنی بر فناوری در حوزه اقتصاد دیجیتال و ارائه تامین مالی در راستای حمایت از اقتصاد دانش بنیان و صاحبان ایده با تاکید بر حوزه‌های نوظهور، دانش بنیان و فناورمحور و سوق دادن اقتصاد سنتی به سمت اقتصاد دانش بنیان راه اندازی شده است.

وی تصریح کرد: این صندوق برنامه دارد تا با تبدیل شدن به نهاد پیشرو در ارائه خدمات مالی متنوع به منظور توسعه فناوری‌ها و کسب و کارهای حوزه اقتصاد دیجیتال با تکیه بر توانمندیهای زیست بوم فناوری و نوآوری کشور و سرمایه انسانی دانشی ارائه کند.

محمدی اظهار کرد: ما در هلدینگ دانش بنیان گرین وب بر روی راهکارهای تحول دیجیتال در کسب و کار و ورود کسب و کارهای سنتی به دنیای دیجیتال تمرکز کرده‌ایم و در تلاشیم تا با تغییرات به واسطه فناوری اطلاعات، نتایجی بزرگ را رقم بزنیم و همچنین به کمک فناوری اطلاعات سهم اقتصاد دیجیتال را در تولید ناخالص ملی افزایش دهیم.

وی تاکید کرد: این صندوق با هدف توسعه کسب و کارهای دانش بنیان و مبتنی بر فناوری در حوزه اقتصاد دیجیتال و کمک به توسعه آن‌ها راه‌اندازی می‌شود که این مهم با استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیانی چون گرین وب میسر خواهد شد.