×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : یکشنبه, ۲۵ مهر , ۱۴۰۰  .::.   برابر با : Sunday, 17 October , 2021  .::.  اخبار منتشر شده : 2 خبر
نشست مجازی «سرطان قرن» در آستانه روز قدس برگزار می‌شود

به گزارش مشهدفرهنگ، با توجه به در پیش بودن روز جهانی قدس پرداختن به این موضوع دارای اهمیت است که بدانیم ‌‌صهیونیسم بین‌الملل سال‌هاست به طرق و عناوین گوناگون می‌کوشد به جهان اسلام ضربه بزند، وبرای هرچه عالم‌گیر شدن فتنه‌ها تلاش می‌کند و در این راه از هیچ جنایت و خیانتی فروگذار نکرده و نخواهد کرد.

ایجاد کشوری غاصب که قبله اول مسلمانان را غصب کرده و ظلمی که به فلسطینیان به عنوان ساکنان اصلی ای نسرزمین توسط رژیم اشغالگر قدس وارد می‌شود، رودرویی ما با رژیم صهیونیستی را جدی‌ و بنیادین کرده است.

همچنین اسرائیل به مانند یک غدّه سرطانی همواره برای مردم منطقه مشکل‌آفرینی کرده و موجب اختلافات جدیبین حکومت‌های اسلامی بوده است که منجر به عدم شکل‌گیری اتحاد سیاسی‌اقتصادی در منطقه و بین مسلمانان شده است.

به همین دلیل کانون اندیشه جوان قصد دارد در نشست‌هایی با حضور محمد تقی تقی‌پور از دو منظر متفاوت به مساله اسرائیل و نسبت ما با آن بپردازد.

به گزارش فارس، نشست‌های مرتبط با روز قدس در روزهای ‌‌‌‌سه‌شنبه ۱۴ و پنج‌شنبه ۱۶ اردیبهشت ماهساعت ۲۲ در صفحه اینستاگرامی ‌ باشگاه اندیشه به نشانی @Bashgah_net برگزار می‌شود.

برچسب ها : , ,