×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳  .::.   برابر با : Saturday, 22 June , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

به گزارش مشهدفرهنگ و به نقل از فارس، محمد حسین بابایی با اشاره به اینکه شهردار در گام نخست مجری مصوبات شورای شهر است، اظهار کرد: شهردار باید طرح‌ها و لوایح پیشنهادی را که به نفع شهروندان و در راستای ارتقای عمران و آبادانی و نیز کمک به توسعه متوازن شهر می‌شود را جهت تصویب به شورای شهر ارسال کند.

رئیس شورای شهر گلبهار عدم اجرای به موقع مصوبات شورا و نیز برخورد نامناسب و غیراخلاقی با مراجعین و کارکنان زیرمجموعه و عدم تعامل با مسوولین شهرستان و خودمحوری در انجام امور را بخشی از تخلفات و دلایل برکناری شهردار گلبهار عنوان کرد.

وی با بیان اینکه شهردار باید در راستای ارتقای توسعه خدمات و ارتقای فضای شهری دارای طرح و برنامه باشد و از فکر اقتصادی برخوردار باشد، ابراز کرد: شهردار عزل شده تاکنون در هیچ جلسه‌ای  برنامه بلند مدت، کوتاه مدت و حتی هفتگی به شورا ارائه نکرده است، چرا که وی شورا را باور نداشت.

رئیس شورای شهر گلبهار با اشاره به اینکه با اکثریت آراء سیدابوالفضل فاضلی از سمت خود برکنار شد، بیان کرد: با نظر اعضای شورای شهر و تا انتخاب شهردار جدید، محمدامین رستمی‌زاده به عنوان سرپرست شهرداری گلبهار منصوب شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.