×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۱ آبان , ۱۴۰۰  .::.   برابر با : Saturday, 23 October , 2021  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
«رادیو انقلاب» ۲۴ ساعته شد

به گزارش مشهدفرهنگ، حامد قزلو مدیر طرح و برنامه رادیو انقلاب گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده، رادیو انقلاب با جدول پخشی متنوع بصورت ۲۴ ساعته به استقبال مخاطبان خود رفته است. در کنداکتور رادیو انقلاب، تمامی ساختارهای برنامه‌سازی اعم از مجله رادیویی، برنامه‌های گفتگو محور، برنامه‌های گفتار(مصاحبه) محور، مسابقه، نمایش، مستندهای شنیدنی و ساختارهای نوین طراحی شده است.

وی ادامه داد: برنامه‌های زنده رادیو انقلاب از ساعت ۷صبح با مجله صبحگاهی «طلوع فجر» آغاز شده و با برنامه‌های زنده «فجر آفرینان» (۱۰: ۰۰ تا ۱۱: ۳۰)، برنامه «گام‌های استوار» (۱۳: ۰۰ تا ۱۴: ۰۰)، برنامه «خیابان انقلاب» (۱۵: ۰۰ تا ۱۷: ۰۰)، برنامه «ایران عزیز ما»، برنامه «من ایرانی ام» (۲۰: ۰۰ تا ۲۱: ۰۰) که هر شب بصورت زنده از یکی از مراکز استانها پخش می شود و برنامه «ایستگاه ۴۳» (۲۲: ۳۰ تا ۲۴: ۰۰) ادامه پیدا می کند.

وی تاکید کرد: علاوه بر برنامه‌های زنده، تعداد ۵ برنامه گفتگو محور با عناوین «افق‌های نو»، «فردای دیروز»، «نیم رخ»، «میراث روح الله» و «راهبرد» به تناوب در جدول پخش قرار گرفته‌اند.همچنین مستندهایی با عناوین مختلف و موضوعات متنوع برای مخاطبان در نظر گرفته شده است که علاقه مندان می‌توانند در این رادیو آنها را دنبال کنند. از جمله این مستند‌ها می توان به «در برابر طوفان»، «استعمار ایران»، «روح الله»، «خاطرات فردوست»، «اشرف»، «هویدا»، «رازهای دربار» و … اشاره کرد.

مدیر طرح و برنامه شبکه انقلاب توضیح داد: مخاطبان علاقه مند به تاریخ دوران پهلوی نیز می‌توانند در برنامه «تاریکخانه دربار» که هر روز در ساعت ۹: ۴۵ پخش می‌شود؛ ناگفته‌هایی از درون دربار پهلوی را از زبان استاد دکتر خسرو معتضد بشنوند و لذت ببرند.همچنین هر روز از ساعت ۱۱: ۳۰ علاقه مندان می‌توانند مسابقه جذاب «من انقلابی ام» را از این شبکه رادیویی بشنوند و اطلاعات تاریخی خود را محک بزنند. برنامه‌های کوتاه دیگری نیز در جدول پخش رنگارنگی خاصی به کنداکتور برنامه داده است تا همه ذائقه‌ها و سلیقه‌ها را پوشش دهد.

برچسب ها : ,