×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : چهارشنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Wednesday, 18 May , 2022  .::.  اخبار منتشر شده : 4 خبر
تک رقمی شدن آمار فوتی‌های کرونا در خراسان رضوی

به گزارش مشهد فرهنگ و به نقل از ایسنا، مهدی قلیان معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: براساس بازبینی صورت گرفته توسط وزارت بهداشت وضعیت مشهد در نرم افزار ماسک از عصر امروز زرد شده و بر هیمن اساس وضعیت مشهد از شنبه هفته آینده زرد خواهد شد.

وی افزود: بر اساس بازبینی صورت گرفته توسط وزارت بهداشت در آمارها وضعیت مشهد در نرم افزار ماسک در ساعت ۱۶:۳۰ امروز کمی با تاخیر زرد شده است. این تحلیل‌ها بر اساس شاخص‌های میزان بستری، ضریب خطر و وضعیت جغرافیایی اجتماعی هر منطقه صورت می‌گیرد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در مورد آمار فوتی‌ها و افراد بستری در خراسان رضوی ادامه داد: در خراسان رضوی آمار فوتی‌ها از روز گذشته به تک رقمی کاهش پیدا کرده است. همچنین تعداد بیماران کرونایی بستری شده در روز گذشته ۱۲۵ نفر، تعداد کل بیماران کرونایی بستری شده ۶۳۳ نفر و تعداد افرادی بستری دربخش مراقبت‌های ویژه ۲۱۶ نفر است.

قلیان گفت: در وضعیت زرد محدودیت‌ها از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح روز بعد به همان روال گذشته ادامه خواهند داشت. تنها تفاوت این است که در وضعیت زرد گروه‌های شغلی سه فعال می‌شود؛ یعنی گروه‌های شغلی یک، دو و سه فعال شده و رده‌های شغلی چهار همچنان تعطیل خواهند بود.