×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳  .::.   برابر با : Saturday, 22 June , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

به گزارش مشهدفرهنگ،محمد ابدالی تکلو با اشاره به اینکه با توجه به شرایط امروز و شیوع کرونا، برنامه های اوقات فراغت کانون های مساجد تا ۱۰ شهریور در شبکه های مجازی و به صورت تلفیقی برگزار می شود، گفت:در شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی هم برنامه های کانون ها به صورت حضوری برگزار نخواهد شد.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی راه اندازی پایگاه فهما، برگزاری مسابقات خاطره نویسی و اجرای مسابقات پانتومیم را از دیگر برنامه های تابستانه کانون های مساجد دانست و ادامه داد:تمام برنامه ها طوری برنامه ریزی شده که امکان انجام آنها در فضای مجازی وجود داشته باشد.

وی با بیان اینکه برگزاری مسابقه کتابخوانی را در فضای مجازی خواهیم داشت همچنین برنامه شنبه های کتاب هم به طور جدی ادامه خواهد یافت، افزود:در رواق همدلی مشارکت در پویش ملی مسجدی ها را انجام خواهیم داد همچنین تکریم‌ خانواده شهدا در طرح سه شنبه های تکریم از دیگر برنامه های طرح اوقات فراغت خواهد بود.

ابدالی تکلو با تاکید بر اینکه تمام کانون ها موظف به رعایت تمامی نکات بهداشتی از جمله استفاده از ماسک هستند، گفت:برنامه های کانون های مساجد در سه شبستان فرهنگ، هنر و نوآوری و رواق های نور، کتاب، دانش، همدلی، رسانه، سرود، فیلم، نمایش، قلم، ترنج، کارآفرینی و فناوری برگزار خواهد شد.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی با بیان اینکه در شهرهای با وضعیت سفید و زرد کانون ها می توانند با رعایت تمام نکات بهداشتی نسبت به برگزاری برنامه ها اقدام کنند، اظهارکرد:کانون های مجری ویژه برنامه اوقات فراغت موظفند با توجه به بیانات مقام معظم رهبری در پویش «من ماسک میزنم» مشارکت فعال داشته باشند.

منبع خبر : ارشاد