×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳  .::.   برابر با : Saturday, 22 June , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
aref

جلسه شورای سیاستگذاری شعروادب استان خراسان رضوی با حضور افشین تحفه گر معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان، زهرا صفاری مسئول دفترشعرو ادب وهمچنین اعضای شورای سیاستگذاری شعروادب استان در محل سالن اجتماعات اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

در این جلسه افشین تحفه گر معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ضمن قدر دانی از حضور اعضای شورا به فعالیتهای ۶ماهه اول سال اشاره کرد و گفت:از ابتدای سال ۹۹ علی رغم تعطیلی بخش عمده فعالیتهای فرهنگی،فعالیتهای شعروادب در فضای مجازی به کار خود ادامه داد. جلسات شب شعر، نقد و معرفی کتاب، بزرگداشت چهره های شعر و ادب استان و برنامه های متنوع دهه کرامت و دهه ولایت از جمله فعالیتهای انجام شده در ۶ماهه نخست سال بود که باتوجه به شیوع بیماری، در فضای مجازی صورت گرفت.

بررسی برنامه های شش ماهه دوم

در این جلسه که درآستانه روز شعر و ادب برگزار گردید، برنامه های ۶ ماهه دوم سال طرح و اعضاء در خصوص نحوه ی اجرای ان به تبادل نظر پرداختند.

در پایان مقرر شد طبق شیوه نامه ی شورای سیاستگذاری، به جهت تحقق اهداف طرح شده در شیوه نامه، جلسات حضوری شورای شعر و ادب استان با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی به صورت ماهانه برگزار گردد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.